Lekár v odbore pediatria

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica, Námestie Ludvíka Svobodu, Banská Bystrica,
Termín nástupu
1.10.2019, resp. dohodou
základná mzda od 1.193,- eur/mesačne v zmysle platnej kolektívnej zmluvy pri plnom úväzku pre absolventa,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti na Klinike pediatrickej onkológie a hematológie alebo práca v Skríningovom centre novorodencov SR

• garantovaný pravidelný príjem
• 7,5 hodinový pracovný čas - mesačne o 10 hodín menej ako bežne
• mesačné preplácanie nadčasov
• 5 dní dovolenky na viac

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pediatria; onkológia; hematológia; skríning

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• práca cez rezidentský program pre ústavnú zdravotnú starostlivosť,
• zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
• komunikácia,
• občianska bezúhonnosť,
• cit pre prácu s deťmi,
• aktívny prístup

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica je štátnou príspevkovou organizáciou. Hlavnou činnosťou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre pacientov detského veku (do 19 rokov veku). Zdravotnícke zariadenie má 4 lôžkové oddelenia (kliniky) a 31 špecializovaných ambulancií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3735135  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda od 1.193,- eur/mesačne v zmysle platnej kolektívnej zmluvy pri plnom úväzku pre absolventa,