Skladník/prijímací technik

DETOX s.r.o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 050 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí, ktorí majú radi ekológiu a čisté životné prostredie "Sme tu pre nás" - každý z nás môže pridať ruku k dielu. Pridáš sa aj Ty?
Spoločnosť Detox s.r.o. prijme na svoju prevádzku v Potvoriciach šikovného, komunikatívneho a fyzicky zdatného zamestnanca na pozíciu prijímací technik.

Práca sa vykonáva v 1 zmennej prevádzke od 6.00 - 14.30 hod.
Náplň práce:
- jedná sa o zber, triedenie. evidovanie druhotných surovín,
- zber a odvoz obalov s odpadom z určených stanovíšť v rámci výrobných hál,
- práca na VZV, zber, nakládka, vykládka,
- označovanie skladovacích obalov identifikačnými listami,
- vedenie evidencie vratných obalov,
- vypĺňanie sprievodnej dokumentácie,
- zabezpečenie plynulého chodu prevádzky odpadového hospodárstva,
- zvoz, nakládka a vykládka motorovým vozidlom,
Ide o fyzicky stredne náročnú prácu.
Je potrebný zodpovedný prístup, požadujeme vysoké pracovné nasadenie.

- prémie po skúšobnej dobe,
- benefity spoločnosti podľa mzdovej smernice,
- všetky ostatné zákonné príplatky budú prepočítané podľa odpracovaných hodín v danej príplatkovej skupine,
- možnosť zvýšenia mzdy po odpracovaných rokoch,
- príspevok za pravidelnú dochádzku, zlepšovacie návrhy, komunikácia s riadiacimi pracovníkmi,
- po odpracovaných rokoch možnosť získania 13 - 14. platu,
- stravné lístky v hodnote 4 €

Štrukturovaný životopis s uvedením pracovných skúseností, oprávnenia na VZV, a telefonického kontaktu posielajte na e-mail: [email protected]

V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti Detox s.r.o. v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia EÚ o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov (GDPR).

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Oprávnenie na vedenie VZV výhodou.
Komunikatívnosť, zodpovednosť.
Ochota pracovať podľa potreby.

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy ISO 45001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3787640  Megjelentetés dátuma: 26.4.2021  Alapbér (bruttó): 950 EUR/hod.