Asistent divízie environmentálnych projektov

DETOX s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
804 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- vedenie služby trvalého environmentálneho servisu pre pridelených zákazníkov v rozsahu platných zmlúv a legislatívy (oblasť odpadového, vodného hospodárstva a ochrana ovzdušia),
- asistentské služby pre DEP (zasielanie SLNO na príslušné úrady, spracovanie štatistík, ....),
- spracovanie pridelenej dokumentácie pre spoločnosť DETOX s.r.o.,
- spracovanie dokumentácie v oblasti odpadového hospodárstva (vedenie evidencie o vzniku odpadu a nakladaní s ním, spracovanie ohlásení v zmysle zákona o odpadoch),
- zastupovanie pridelených zákazníkov pred orgánmi štátnej správy,
- spracovanie a aktualizácia dokumentácie v oblasti životného prostredia - ochrana ovzdušia: vypracovanie žiadostí o udelenie súhlasov pre stredné a veľké zdroje znečistenia ovzdušia, spracovanie žiadostí o udelenie postupu výpočtu pre zdroje znečistenia ovzdušia, spracovanie prevádzkových poriadkov a prevádzkových evidencií v zmysle platnej legislatívy na úseku ochrany ovzdušia, vypracovanie súboru technicko-prevádzkových parametrov a techmicko-organizačných opatrení na zabezpečenie ochrany ovzdušia pri prevádzke stacionárneho zdroja znečisťovania, spracovanie hlásení NEIS.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- reálna možnosť profesného rastu
- motivujúce finančné hodnotenie
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- zvyšovanie odbornej kvalifikácie
- sociálny program

V prípade, že Vás pracovná ponuka oslovila, pošlite obratom e-mailom Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom s uvedením pracovnej pozície a telefonického kontaktu na adresu: [email protected].

V zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia EÚ o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov (GDPR) dáva uchádzač zaslaním svojich osobných údajov spoločnosti Detox, s.r.o. súhlas na spracovanie jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Zamestnanec bude pracovať v mladom dynamickom kolektíve a bude si zvyšovať svoju odbornú kvalifikáciu.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické alebo prírodovedecké, odbor environmentalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívne, organizačné a obchodné schopnosti
- prax na podobnej pozícií výhodou
- spolupráca v tíme
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy ISO 45001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1899584  Megjelentetés dátuma: 17.6.2021  Alapbér (bruttó): 804 EUR/mesiac