Bezpečnostní pracovníci Považská Bystrica/Bytča

Detektívna Informačná Služba s. r. o.

Považská Bystrica, Bytča, Púchov, okres Bytča, okres Považská Bystrica, okres Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď alebo po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme bezpečnostných pracovníkov na prevádzky v Považskej Bystrici, Bytči, Púchove. Nutný preukaz odbornej spôsobilosti na prácu v SBS. Pokiaľ ho nemáte, vieme Vám ho prostredníctvom našej spoločnosti zabezpečiť.

Ponúkame dobré platové podmienky, dobrý pracovný kolektív, možnosť zúčastňovať sa na firemných akciách.

Informácie o výberovom konaní

všetky informácie na 0917665942

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Bezúhonnosť
Preukaz odbornej spôsobilosti

Spoločnosť Detektívna Informačná Služba Žilina pôsobí už 27 rokov na trhu SECURITY & SAFETY.
Má vlastné oddelenie technických a aplikačných činností vrátanie ich vývoja, inštalácie, servisu a podpory.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3211843  Megjelentetés dátuma: 11.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou