Sestra v ambulancii / zubná asistentka

DeTa DENT s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
September
1 000 EUR/mesiac*Výška platu sa odvíja od pracovných daností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výkon odborných činností zdravotnej sestry v zubnej ambulancii, príprava ambulancie pred ošetrením, asistencia zubnému lekárovi, dezinfekcia a sterilizácia nástrojov, komunikácia s pacientmi.
- asistencia pri výkonoch lekára v rámci vstupných a preventívnych prehliadok, záchovnej a protetickej stomatológie, stomatochirurgie, endodoncie, dentálnej hygieny a konzultácií s pacientmi.
- vedenie databázy a administratívy v ambulancii.
- PC práca s kartotékov a zdravotnými poisťovňami v rámci kompetencie asistenta
- komunikácia v cudzom jazyku výhodou, nie však podmienkou

- mladé pracovné prostredie
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov a schopností
- samostatný výkon práce
- ponúkame stabilné a dlhodobé pracovné miesto
- osobné hodnotenie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis na uvedenú emailovú adresu. Spoločnosť DeTa DENT, s.r.o si vyhradzuje právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na hľadanú pracovnú pozíciu, ktorí spľňajú podmienky a vzdelanie potrebné pre danú pozíciu.
S uchádzačmi o zamestnanie bude termín osobného pohovoru včas dohodnutý.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, zubný asistent

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť problematiky
- proaktívny a empatický prístup k pacientovi
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- bezúhonnosť, samostatnosť, lojalita
- komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- potenciál vedomostne rásť a učiť sa

Moderná a špičkovo vybavená súkromná stomatologická ambulancia s dlhoročnou tradíciou, skvelým a stále rastúcim kolektívom.
ID: 3925920  Megjelentetés dátuma: 20.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac