Asistentka

Destino SK s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
Január/Február
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s klientom, priama + telefonická, vybavovanie emailov, práca s PC, blokovanie, inventarizácia, pravá ruka dietológa, pravidelné zúčastňovanie sa na promo akciách

Práca v príjemnom prostredí, bonusové odmeňovanie, práca vo dvojici - nie vo veľkom kolektíve, pravidelné workshopy na vzdelávanie sa.

Informácie o výberovom konaní

Pohovory budú vykonávané na pobočke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je zameranie na zdravú výživu ľudí

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Komunikácia na vysokej úrovni, príjemné vystupovanie, flexibilita, lojálnosť, chuť pracovať a vzdelávať sa v odbore výživa ľudí.

Spoločnosť Natur House je medzinárodná značka, známa po celom svete, ktorá vznikla v Španielsku.
Venuje sa klientom, ktorí majú problém so stravovaním, priberaním, či chudnutím.
Na pobočke pracuje s klientom vyškolená dietologička spolu s asistentkou.
ID: 3552675  Megjelentetés dátuma: 9.1.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac