Можливість для людей з України

Vodič, vodič odťahovky

DESTACAR s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 500 EUR/mesiacvariabilné ohodnotenie zamestnanca a práca nad cas ohodnotená samostatne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič osobného vozidla v rámci celej SR a okolitých štátov EU
- pristavovanie a odstavenie vozidiel Autopožičovne
- vodič odťahového vozidla - zvoz nepojazdných vozidiel v SR a EU
- odťah nepojazdných vozidiel na odťahovom vozidle alebo autoprepravníku v rámci SR a EU
- starostlivosť o vozidlá
-- odovzdávanie a preberanie vozidiel

práca v stabilnej spoločnosťi - Viac ako 15rokov na trhu
Benefity autopožičovne a autoservisu

Hľadáme človeka s minimálne dvojročnou praxou ako vodič v aktuálnom (poslednom) zamestnaní,
Profil vhodného kandidáta: flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, dodržovanie pravidiel dress code, dochvíľnosť, znalosť pomerov a cestnej siete EU vítaná,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

2

Flexibilita, spoľahlivosť, aktívny vodič, zodpovednosť,
čistý register trestov, chuť pracovať.

V rámci rozšírenia spoločnosti hľadáme nového kolegu do nasho tímu, ktorý má chuť pracovať, naplniť svoje pracovné plány a podieľať sa spoločne na úspechu firmy pôsobiacej 20 rokov na slovenskom trhu z 4 pobočkami.
Spoločnosť sa zaoberá:
prenájmom osobných motorových vozidiel - autopožičovňa,
osobnou prepravou - TAXI - limuzín servis
poskytovaním služieb v oblasti Fleet managementu a poskytovaním operatívnych leasingov v rámci celého SLOVENSKA.
Má vlastné kompletné servisné stredisko - Klampiaren, Lakovňa, servis a pneuservis v značkovej sieti BOSCH car Services ako aj vlastnú samoobslužnú umyváreň, z leštením karosérií

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 741955  Megjelentetés dátuma: 14.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac