Vedúci servisu

DESTACAR s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 3, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
28.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie servisného strediska AUTO GO
- zabezpecovanie chodu servisu
- plánovanie a analyzovanie potrieb Autoservisu
- koordinácia plánovanie a objednávanie termínov v servise, autorizácia servisných úkonov, komunikácia so servisným poradcom,
- Kontrolná činnosť - kontrola faktúr, evidencia faktúr, kontrola zákaziek a denných výkonov
- práca so zamestnancami a ich hodnotenie

Služobné vozidlo
Výhody a benefity autopožičovne, a ostatných ponúkaných služieb
Silné zázemie v značkovom servise - AUTO GO v sieti TROST, Práca v novo zrekonštruovanom servise s novým vybavením.
Individuálne ohodnotenie podla výsledkov Servisného strediska AUTO GO

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

V rámci rozšírenia spoločnosti hľadáme nového kolegu do nasho tímu, ktorý má chuť pracovať, naplniť svoje pracovné plány a podieľať sa spoločne na úspechu firmy pôsobiacej 20 rokov na slovenskom trhu z 4 pobočkami.
Spoločnosť sa zaoberá:
prenájmom osobných motorových vozidiel - autopožičovňa,
osobnou prepravou - TAXI - limuzín servis
poskytovaním služieb v oblasti Fleet managementu a poskytovaním operatívnych leasingov v rámci celého SLOVENSKA.
Má vlastné kompletné servisné stredisko - Klampiaren, Lakovňa, servis a pneuservis v značkovej sieti BOSCH car Services ako aj vlastnú samoobslužnú umyváreň, z leštením karosérií

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3068040  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 - 2000