Obchodný zástupca/Predajca vozidiel/Predaj produktov Autopožičovne

DESTACAR s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 600 EUR/mesiacmzda sa dalej navysuje: osobnostné ohodnotenie, profesný rast, variabilna zlozka k vyplate, % odmena k výplate za predaj služieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obchodná činnosť
- predaj jazdených vozidiel
- predaj servisných služieb násho servisu CAR Spot v sieti BOSCH
- predaj sluzieb autopozicovne a TAXI
- starostlivosť o zákazníka
- priamy styk so zákazníkom
- vybavovanie rezervácií vozidiel, robenie cenových ponúk
- Manažérska cinnost

služobné vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, predajca

Počet rokov praxe

2

flexibilita, spoľahlivosť, aktívny šofér

V rámci rozšírenia spoločnosti hľadáme nového kolegu do nasho tímu, ktorý má chuť pracovať, naplniť svoje pracovné plány a podieľať sa spoločne na úspechu firmy pôsobiacej 20 rokov na slovenskom trhu z 4 pobočkami.
Spoločnosť sa zaoberá:
prenájmom osobných motorových vozidiel - autopožičovňa,
osobnou prepravou - TAXI - limuzín servis
poskytovaním služieb v oblasti Fleet managementu a poskytovaním operatívnych leasingov v rámci celého SLOVENSKA.
Má vlastné kompletné servisné stredisko - Klampiaren, Lakovňa, servis a pneuservis v značkovej sieti BOSCH car Services ako aj vlastnú samoobslužnú umyváreň, z leštením karosérií

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1201279  Megjelentetés dátuma: 5.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac