Manažér kvality

Desma Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, Považská Bystrica-Šebešťanová
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávať funkciu splnomocnenca pre kvalitu
• vykonávať funkciu interného audítora systému a procesu riadenia kvality
• spracovávať smernice a odporučenia pre zvyšovanie kvality výrobkov a služieb
• riadenie nápravných opatrení pre zabezpečenie kvality
• vyhodnocovať výsledky kvality a prezentovať nápravné opatrenia na zabezpečenie kvality zákazníkovi
• neustále vyhodnotenie kvality a jej porovnanie so stanoveným cieľom
• kontrola a vyhodnocovanie 8D reportov a námerových protokolov pre kritické diely
• analýza reklamovaných dielov od zákazníka, u ktorých sa potvrdila nekvalita
• zabezpečovať organizáciu a výkon certifikačných, interných a zákazníckych auditov a re auditov (napr. ISO 9001, ABC audit)
• zabezpečovať a riadiť pravidelné revízie pre zariadenia v spolupráci s ostatnými oddeleniami DESMA
• zabezpečovať a riadiť pravidelnú kalibráciu meradiel
• spracovávať plány kvality podľa dispozícií zákazníka, určovať štandardy výstupnej kvality a kvality procesu
• plánovanie a riadenie overovacích alebo eskalačných stretnutí s dodávateľmi
• podporovanie dodávateľov pri zlepšovaní v oblasti kvality
• implementácia nových procesov kvality
• revidovanie akčných plánov kvality
• zúčastňovať sa na riešení úloh spoločne s ostatnými oddeleniami spoločnosti DESMA
• starostlivosť a zodpovednosť za zverený majetok

• Práca v modernej medzinárodnej spoločnosti
• Mladý tím, príležitosti pre profesionálny rast do budúcnosti
• Možnosť pracovať s najnovšími technológiami a počítačovými systémami
• Neustále rozširovanie spoločnosti, každoročné zvyšovanie investícií
• Moderná závodná jedáleň, strava je dotovaná spoločnosťou nad rámec zákona
• Spoločnosť poskytuje svojím zamestnancom teplé nápoje zdarma
• Nadpriemerné finančné ohodnotenie
• Mesačné prémie, mimoriadne odmeny, dochádzkový a vernostný bonus
• 13 plat
• Príspevok spoločnosti zamestnancom na DDS
• Istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
• Parkovanie hneď vedľa spoločnosti
• Vonkajšie sedenie počas prestávky
• Príležitosti na vzdelávanie v materskom závode v Nemecku
• Preferovaná komunikácia v nemčine alebo angličtine, možnosti jazykových kurzov priamo v spoločnosti
• Mikulášske a vianočné balíčky
• Organizovanie firemných akcií pre zamestnancov a ich rodiny
• Príspevky na športové a relaxačné aktivity

Vaše životopisy zasielajte mailom v slovenskom a anglickom jazyku a zároveň uveďte súhlas so spracovaním a evidenciou Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu.
Po posúdení všetkých obdržaných žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
ISO 9001 - Pokročilý
Failure Mode and Effect Analysis (FMEA) - Pokročilý
Manažment kvality - Pokročilý
5S - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• znalosť noriem v oblasti manažmentu kvality
• znalosť procesných auditov, metódy 5S, FMEA - Failure Mode and Effects Analysis výhodou
• dobré znalosti SAP systému
• orientácia v technických výkresoch, technológii obrábania a spracovania v oblasti strojárstva
• znalosť cudzieho jazyka - podmienka anglický jazyk - stredne pokročilý (B2), nemecký jazyk výhodou
• MS Office

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou častí strojov a montážnych skupín pre materský závod v Nemecku, ktorý je popredným výrobcom vstrekolisov pre kaučukové zmesi na svete. Spoločnosť má vytvorenú hustú sieť obchodných a servisných zastúpení po celom svete a okrem toho je vďaka ďalším závodom prítomná vo všetkých ekonomicky významných regiónoch.
www.desma.biz

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3996566  Megjelentetés dátuma: 6.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac