Account Manager - Mediálna Agentúra

Dentsu Slovakia s. r. o.

Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, 831 04 Nové Mesto, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Q4-2022; Jan2023
1 300 - 2 500 EUR/mesiacMzda bude stanovená na základe Tvojich znalostí, skústeností a výsledkov z pohovoru. Úrovne miezd pre otvorené pozície sú nasledovné: Account executive 1300-1500€ // Account Manager 1700-2000€ // Senior Account Manager 2000- 2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nášmu client service tímu ako Account Executive, Account Manager alebo ako Senior Account.
Staň sa súčasťou mediálnej agentúry Dentsu Slovakia a prejav svoje skills.
Tvor s nami mediálne kampane, z ktorých bude nadšený nielen klient a cieľovka, ale aj Ty.
V portfóliu máme značky z rôznych segmentov, takže nájsť si svoj love-brand bude jednoduché.
Aká bude tvoja úloha?

Starostlivosť o klientov a poskytovanie servisu.
Komunikácia s klientom, prijímanie a spracovanie zadaní.
Práca s agentúrnymi plánovacími nástrojmi a online reportingom.
Príprava mediálnych stratégií, plánovanie mediálnych kampaní .
Úzka spolupráca s oddeleniami agentúry digital, offline, data, research.
Prezentácia návrhov, stratégií, plánov, alebo post-buy analýz.
Príprava prehľadov pre klienta alebo našu sieť .
Získavanie a zdieľanie relevantných informácií o mediálnom trhu.
Účasť na tendroch a pomoc pri získavaní nových klientov.

Aktuálne nekonečný home-office, ale aj krásny office s výhľadmi na Kuchajdu.
Keď sa pandemická situácia zlepší tak kombinácia práce v office s HO.
Možnosti externého vzdelávania, školenia, kurzy a konferencie.
Možnosti interného vzdelávania, Dentsu Academy, workshop X.
Angličtina v skupinách počas pracovného dňa.
Spoločné pivo/ Prosecco po práci, grilovačka, splav – všetky druhy teambuildingov.
Ak chceš jazdiť do práce autom, tak za rozumný poplatok ľahko zaparkuješ dolu v garáži.
Bicykel, alebo kolobežku vieš rovnako jednoducho zaparkovať v garáži .
Super partiu kolegov, veď stačí sa pozrieť na náš IG profil @dentsusk.
Flexibilný pracovný čas, odmeny.

Informácie o výberovom konaní

Svoje štruktúrované CV zasielaj na e-mail uvedený nižšie.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria a odpovieme iba tým uchádzačom, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.
Vybraní uchádzači budú na osobný pohovor pozvaní telefonicky alebo elektronicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Médiá, Komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2+

Máš vlastný názor a vieš si ho obhájiť.
Dokážeš niečo, čo my ešte nie.
Vieš riešiť zadania samostatne.
Poznáš prácu v mediálke a vieš v čom spočíva práca accounta.
Máš aspoň 2+ ročné pracovné skúsenosti v mediálke.
Vieš počúvať klienta a pochopiť čo potrebuje.
Vieš poradiť klientovi a zároveň predať návrh agentúry.
Vieš prezentovať a argumentovať po anglicky.
Vieš pracovať s ľuďmi samostatne a efektívne.
Komunikatívnosť, strategické myslenie a time management.
Zmysel pre detail a vzťah k číslam ti nesmie chýbať.
Skúsenosť s prácou v systémoch Buyin, Data Analyzer, Medplan, Golem, Mamut, Kite je výhodou.

Skupina dentsu International sa skladá z globálnych agentúr – Carat, dentsu X, Red Star a iProspect.
Víziou dentsu je prinášať klientom a spoločnosti zmysluplný pokrok a to cez expertízu a skúsenosti zo sveta médií, digitálnych technológií a kreatívnej komunikácie.
Ponúka širokú škálu špecializovaných produktov a služieb na tej najvyššej úrovni.
Dentsu International so sídlom v Londýne operuje v 145 krajinách sveta s viac ako 45 tisícmi špecialistov.
www.dentsu.sk
Náš IG profil @dentsusk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3705858  Megjelentetés dátuma: 24.11.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac