Digital Specialist

Dentsu Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Teslova 20, P. O. BOX 41, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba komunikačných stratégií a príprava detailných plánov pre klientov agentúry
- Plánovanie a nákup display (banner) a video kampaní vrátane platforiem Facebook a Google AdWords
- Implementácia, koordinácia, exekúcia online kampaní cez rôzne online kanály
- Príprava produkčných plánov a technických špecifikácií pre výrobu podkladov ku kampaniam a zodpovednosť za ich správnosť
- Podpora accountského teamu a príprava online stratégií pre rôznych klientov a značky
- Manažment a správa kampaní
- Analýza, vyhodnocovanie a reporting odbehnutých kampaní
- Pravidelná a aktívna komunikácia s ostatnými členmi tímu a agentúry

Mladý dynamický kolektív, stabilný tím, pokojná a tímová spolupráca, vyznávanie ľudských hodnôt, práca pre etablovanú a úspešnú medzinárodnú spoločnosť.

Nutným predpokladom pre zaradenie uchádzača do výberového konania je prax minimálne jeden rok na podobnej pozícii v mediálnej alebo digitálnej agentúre.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, manažment, marketing, médiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Ak si online positive a baví ťa sledovať trendy v online marketingu, si náš človek. Online prostredie je veľmi dynamické, preto by aj náš ideálny kandidát mala byť osoba, ktorá bude stíhať držať krok s týmto prostredím.

Online je však aj o dátach, ktorým treba rozumieť a vedieť ich správne interpretovať tak, aby to neboli iba suché dáta.
Angličtinu slovom aj písmom využívame na dennej báze.

Skupina dentsu International sa skladá z globálnych agentúr – Carat, dentsu X, Red Star a iProspect.
Víziou dentsu je prinášať klientom a spoločnosti zmysluplný pokrok a to cez expertízu a skúsenosti zo sveta médií, digitálnych technológií a kreatívnej komunikácie.
Ponúka širokú škálu špecializovaných produktov a služieb na tej najvyššej úrovni.
Dentsu International so sídlom v Londýne operuje v 145 krajinách sveta s viac ako 45 tisícmi špecialistov.
www.dentsu.sk
Náš IG profil @dentsusk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2829998  Megjelentetés dátuma: 29.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou