Stomatológ

DENTIX, spol. s r. o.

Miesto práce
Mudroňova 36, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stomatológa s minimálne 3 ročnou praxou do zabehnutej zubnej ambulancie v centre mesta aj na polovičný úväzok.

práca môže byť aj na polovičný úväzok, pracovná doba podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

prax v odbore minimálne 3 roky, komunikatívnosť, precíznosť, chuť a ochota pracovať

Sme stomatologická prax s 2 ambulanciami a stálou klientelou, fungujúca od roku 1996 v Bratislave. Ponúkame najkvalitnejšiu starostlivosť o dutinu ústnu, ktorá neodmysliteľne zahŕňa vstupné vyšetrenia, diagnostiku, konzultácie a následné ošetrenie. Poskytujeme komplexnú starostlivosť, ktorá pozostáva z jednotlivých výkonov záchovnej stomatológie, endodoncie, chirurgických výkonov, implantológie a profesionálnej dentálnej hygieny. K našim pacientom pristupujeme individuálne, ľudsky a snažíme sa o vytvorenie maximálneho komfortu. Radi privítame do nášho malého kolektívu nového člena.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3711804  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200