Zubný asistent/sestra v zubnej ambulancií

Dentinika s.r.o.

Miesto práce
Líščie údolie 57, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP, október/november 2019
1050 Eur + zamestnávateľom plne hradené gastrolístky v hodnote 4,80 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia zubnému lekárovi pri výkonoch (4-ručná stomatológia)
- starostlivosť o chod ambulancie
- komunikácia s pacientami, objednávanie
- práca s PC, pokladňa

- práca bez nadčasov
- v piatky skrátená pracovná doba
- podpora vzdelávania
- stabilná práca v modernej zubnej praxi so slušnou klientelou
- príjemné pracovné prostredie
- priateľský kolektív

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím Životopis a vyplnený Súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov s vyhovujúcimi požiadavkami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zubný asistent, zdravotná sestra, zdravotný asistent

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v odbore vítaná, zodpovedný prístup, záujem o prácu v danom odbore, komunikačné a organizačné schopnosti

DENTINIKA je privátna zubná prax rodinného typu poskytujúca nadštandardnú starostlivosť už viac ako 10 rokov. Prax s recepciou, dvoma samostatnými, plne vybavenými ambulanciami a RTG miestnosťou. Kvalitná starostlivosť zameraná na preventívnu, konzervatívnu, protetickú stomatológiu a dentálnu hygienu.
V DENTINIKE nájdete individuálny prístup ku každému pacientovi, kvalifikovaný, profesionálny tím, moderné vybavenie a príjemné prostredie.
www.dentinika.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3728252  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1050 Eur + zamestnávateľom plne hradené gastrolístky v hodnote 4,80 Eur