Zubný lekár

Dentálne centrum Limbová

Miesto práce
Limbová, Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400,- Eur plus podiel na obrate

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne pracujúci lekár v stomatologickej ambulancii.

Práca v príjemnom kolektíve, moderné vybavenie ambulancií, adekvátne finančné ohodnotenie vzájomnou dohodou, vynikajúce pracovné podmienky. Perspektíva odborného aj osobnostného rastu.
Zosúladenie pracovného a rodinného života.
Participácia na zabezpečení ubytovania a dopravy.
Ponuka podieľať sa na rozvojových aktivitách.
V prípade záujmu je tiež alternatívna možnosť prenájmu ambulancie a výkonu samostatnej lekárskej praxe.

Informácie o výberovom konaní

Svoje CV prosím zasielajte na uvedený kontaktný e-mail.
Nástup do zamestnania dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

empatia, komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Dentálne centrum Limbová je stomatologické centrum, ktoré ponúka svoje služby v oblasti stomatológie, pedostomatológie, dentálnej hygieny. Disponujeme špecilizovanou baby friendly ambulanciou ako aj detským kútikom. Našim cieľom je poskytovanie komplexnej dentálnej starostlivosti. DCL ponúka aj doplnkové služby týkajúce sa starostlivosti o dentálne zdravie. DCL pôsobí ako odborný garant v oblasti vývoja preventívneho programu tvorby zubného kazu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2415045  Megjelentetés dátuma: 8.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400,- Eur plus podiel na obrate