Rádiologická pracovníčka, laborantka/ zdravotná sestra

DENTAL X-RAY s. r. o.

Poliklinika Šustekova 2, ZS Fedinova 9, Bratislava V, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď.
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou. (predmetom pohovoru.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha, práca s RTG-prístrojmi v Zubno-Krčnej RTG-ambulancií.
- komplexné samostatné vybavenie pacienta
- ambulantná administratíva...

- príjemné pracovné prostredie
- práca v moderne vybavenej ambulancii
- práca s najmodernejšími technológiami stomatológ. (PLANMECA)
- komplexné zaškolenie pred nástupom po vzájomnej dohode
- okrem dohodnutého platu ďalšie motivujúce platové ohodnotenie

Prosíme uchádzačov o zaslanie svojho profes.CV s vlastnou aktuálnou fotografiou (!foto podm.) a telef.kontaktom na e-mail: [email protected]

Kontaktovaní budú len uchádzači spľňajuci uvedené požiadavky.
Nevyhovujúci uchádzači: SZŠ bez akejkoľvek praxe v zdrav.zariadeniach.
HĽADÁME DO NÁŠHO TÍMU NOVÉHO, PRACOVITÉHO PROFESIONÁLA (SO ZNALOSŤOU STOMATOLÓGIE) SO ZMYSLOM PRE DETAIL A SO SKUTOČNÝM ZÁUJMOM A SCHOPNOSŤOU UČIŤ SA, ZDOKONAĽOVAŤ V DANEJ PRÁCI.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- min. SŠ vzdelanie (SZŠ-podmienkou)
- prax v zdravot.zariadeniach podmienkou (nie absolventi SZŠ)
- odborná a zdravotná spôsobilosť k výkonu zdravotníckeho povolania
- uživatelská znalosť na PC
- zodpovedný prístup k práci
- profesionálny prístup k pacientom
- spoľahlivosť, loajalita, flexibilita
- schopnosť a záujem samostatne pracovať na pracovisku a zdokonaľovať sa v nových technológiach.
- prax v rádiológii alebo v stomatologickej ambulancii je prednostnou výhodou takmer nutnosťou

Spol. DENTAL X-RAY s.r.o. prevádzkuje súkromné zdravot. zariadenia:
Zubná/Krčná RTG - ambulancia ZS Fedinova 9 a Poliklinika Šustekova 2, BA V
Poskytujeme profesionálne RTG- služby na maximálnej úrovni a kvalite v odbore rádiológia so zameraním rádiológia v zubnom lekárstve.
RTG DENTAL X-RAY = NAJLEPŠIA KVALITA RTG SNÍMKY PRE VÁŠHO LEKÁRA !
Nájdete nás:

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1414222  Megjelentetés dátuma: 23.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou. (predmetom pohovoru.)