Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Ekonómka

Denny Trans s.r.o.

Miesto práce
Jarková, Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

účtovanie podvojného účtovníctva na 2 hodiny denne alebo podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Spoločnosť Denny Trans s.r.o vznikla 24.6.2015 a spĺňa všetky legislatívne požiadavky v rámci nákladnej dopravy nad 3,5t. Zastávame zodpovedný spôsob podnikania v preprave a logistike, pričom sa zameriavame na prepravu potravinového tovaru (chladený a mrazený), ako aj prepravou štandardnými plachtovými návesmi, sklápacími návesmi na prevoz agrokomodít, sólo vozidlami od 12-20 paliet.

Našou nevyhnutnou podmienkou je vytvorenie dobrého vzťahu s potencionálnym klientom ešte na začiatku.

Hlavnou úlohou firmy Denny Trans je prepraviť tovar rýchlo a bezpečne. Aj preto náš vozový park tvoria vozidlá nie staršie ako 3 roky a spĺňajú emisnú normu euro 6.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4069913  Megjelentetés dátuma: 27.4.2021  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac