District manager exkluzívnych módnych značiek pre spoločnosť DENIM

DENIM group s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300€/netto + odmeny za splnenie individuálnych cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti DENIM, pôsobiacej v oblasti exkluzívnej módy, hľadáme skúseného a ambiciózneho kolegu/kolegyňu na pozíciu District Manager pre západné slovensko (BA, TN, NR).

Ak máte skúsenosť s riadením, hodnotením a motivovaním tímov a nerobí Vám problém aktívne cestovať v rámci západného Slovenska, budeme radi, ak nám zašlete svoje CV.

Hlavná pracovná náplň:
- manažovanie, kontrola a starostlivosť o zverené prevádzky v rámci západného Slovenska
- podpora a vedenie tímov Store Managerov a Asistentov predaja
- zodpovednosť za finančné výsledky a plnenie plánovaných cieľov
- analýza predajných čísel na dennej, týždennej, mesačnej a ročnej báze
- pravidelná návšteva predajní, komunikácia s kolegami a zákazníkmi a riešenie aktuálnych problémov
- aktívne podieľanie sa na predajnom procese
- nábor, vedenie, motivovanie a tréning zamestnancov
- práca v teréne po západnom Slovensku

Okrem flexibilnej pracovnej doby a príjemnej pracovnej atmosféry sa môžete tešiť na:
- osobný automobil aj na súkromné účely
- notebook a mobilný telefón
- možnosť obliekať sa v našich značkách zdarma
- atraktívne zľavy na produkty spoločnosti
- narodeninové poukážky
- osobnostný a kariérny rast

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti Denim Group s.r.o., Prešovská 45, 821 02 Bratislava, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- ročná skúsenosť na pozícii District manager alebo 2-ročná skúsenosť na pozícii Store manager v oblasti retailu
- skúsenosť s vedením a motivovaním tímu
- obchodný duch a tímový hráč
- ochota cestovať v rámci západného Slovenska
- analytické a obchodné myslenie
- focus na efektivitu
- vodičský preukaz

Spoločnosť DENIMGROUP s.r.o. je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením značiek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star, Diesel, Levis a CK Underwear na slovenskom a českom trhu.
V nedávnej dobe sme naše portfólio rozšírili o ďalšie zvučné mená v rámci projektu CUBE zameraného na prémiové doplnky značiek ako Marc Jacobs, Tory Burch, Furla, Michael Kors či Vivienne Westwood.

Do nášho portfólia sme pridali atraktívnu značku MANGO.

Dennodenne prinášame našim zákazníkom potešenie z vysokokvalitného štýlového oblečenia a doplnkov exkluzívnych svetových značiek.
Nezabúdame ani na členov nášho tímu a staráme sa o ich spokojnosť s rovnakým nasadením ako o spokojnosť klientov.

Spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami, vďaka čomu vytvárame zázemie pre všetkých, ktorí majú radi hodnotnú módu a vedia oceniť kvalitné materiály a strihy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3755789  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300€/netto + odmeny za splnenie individuálnych cieľov