Manažér predajne fashion značiek

DENIM group s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 900€/netto + odmena za splnenie individuálnych cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novootvorenej predajne v žilinskom Auparku hľadáme komunikatívneho, pozitívne naladeného a dynamického Store managera. Ak ste prirodzená autorita a zároveň ľudský typ šéfa, hľadáme práve vás.
Vašou náplňou práce bude:
- kompletná starostlivosť o predajňu
- zodpovednosť za dosahovanie predajných výsledkov
- tvorba objednávok, skladové hospodárstvo či reklamácie
- výber pracovníkov, ich školenie a motivácia
- pravidelné reportovanie manažmentu spoločnosti

Okrem fixného platu máme províznu odmenu, ktorá sa skladá z viacerých zložiek:
- Percentá z celkovej mesačnej tržby
- Odmena pri plnení ukazovateľov a mesačného plánu
- Percentá z navýšenia plnenia mesačného plánu
- Mesačné vyhodnotenie individuálnych súťaží
- 13. a 14. plat – sezónna odmena

- Možnosť obliekať sa v našich značkách zdarma
- Atraktívne zľavy na produkty spoločnosti
- Preplácané nadčasy
- Narodeninové poukážky
- Teambuildingy
- Možnosť zúčastňovať sa na výberoch módnych kolekcií v zahraničí
- Možnosť kariérneho rastu

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti Denim Group s.r.o., Prešovská 45, 821 02 Bratislava, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- prax s vedením a koordináciou tímu
- prax na pozícii Store managera je veľkou výhodou
- skúsenosť s predajom v maloobchodnej predajni
- komunikatívnosť, zodpovednosť a precíznosť
- pracovné nasadenie a dôraz na cieľ

Spoločnosť DENIMGROUP s.r.o. je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením značiek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star, Diesel, Levis a CK Underwear na slovenskom a českom trhu.
V nedávnej dobe sme naše portfólio rozšírili o ďalšie zvučné mená v rámci projektu CUBE zameraného na prémiové doplnky značiek ako Marc Jacobs, Tory Burch, Furla, Michael Kors či Vivienne Westwood.

Do nášho portfólia sme pridali atraktívnu značku MANGO.

Dennodenne prinášame našim zákazníkom potešenie z vysokokvalitného štýlového oblečenia a doplnkov exkluzívnych svetových značiek.
Nezabúdame ani na členov nášho tímu a staráme sa o ich spokojnosť s rovnakým nasadením ako o spokojnosť klientov.

Spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami, vďaka čomu vytvárame zázemie pre všetkých, ktorí majú radi hodnotnú módu a vedia oceniť kvalitné materiály a strihy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3418479  Megjelentetés dátuma: 11.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900€/netto + odmena za splnenie individuálnych cieľov