Logista / obchodný asistent

Den Braven SK s.r.o. - stavebná chémia profesionálov

Miesto práce
Teplická 4902, Poprad, Prešovský kraj, okres Poprad
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola, príjem a výdaj tovaru
- riadenie rozvozov tovaru k zákazníkom/ dopravné dispozície
- objednávky tovaru z centrálneho skladu v programe Navision
- príprava a vykonávanie inventúr
- hmotná zodpovednosť za naskladnený tovar
- pravidelná kontrola dátumov spotreby tovarov
- fakturácia v programe Navision
- telefonická komunikácia so zákazníkmi
- kontrola pohľadávok, vystavovanie upomienok
- vyhodnocovanie a spracovávanie štatistík v programe APS a Navision

- pevné zázemie v prosperujúcej firme
- profesijné zaškolenie
- zaujímavá a perspektívna práca v mladom kolektíve
- motivačné platové ohodnotenie

Kontaktujeme a pozývame na pohovor iba vybraných uchádzačov. Životopisy zasielajte na mail : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- časová flexibilita
- zodpovednosť, samostatnosť
- prax v oblasti riadenia kolektívu
- znalosť účtovných programov SAP a Navision výhodou

Den Braven SK s.r.o. je jedným z najväčších lídrov na trhu v oblasti stavebníctva už od roku 1998 a stále rastie. Zabezpečuje veľkoobchodný predaj stavebnej chémie a komplexných systémových riešení v stavebníctve. S piatimi pobočkami na Slovensku a vlastným výrobným závodom spoločnosť dodáva výrobky kdekoľvek na území SR. Vďaka moderným laboratóriám priamo dohliada na vysokú kvalitu výrobkov. Den Braven SK ako zamestnávateľ si dáva záležať na spokojnosti a správnej motivácii svojich zamestnancov, vďaka ktorých talentu a schopnostiam môže firma naďalej rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2833262  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou