Obchodný manažér

Den Braven SK s.r.o. - stavebná chémia profesionálov

Logistické centrum, Priemyselná 1, Svätý Jur, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie a kontaktovanie nových klientov
- Zodpovednosť za obchodný kontakt so zákazníkmi
- Zodpovednosť za predajné výsledky pobočiek na území celého Slovenska
- Príprava špeciálnych akciových letákov na podporu predaja
- Cenotvorba
- Obchodné a technické poradenstvo
- Prezentácia produktov
- Príprava cenových ponúk
- Príprava štatistík predajov v programe APS
- Práca s ekonomickým programom Navision
- Vedenie obchodných rokovaní

- Pevné zázemie v prosperujúcej firme
- Profesijné zaškolenie
- Zaujímavá a perspektívna práca v mladom kolektíve
- Motivačné platové ohodnotenie

Kontaktujeme a pozývame na pohovor iba vybraných uchádzačov. Životopisy zasielajte na mail : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Dobré komunikatívne schopnosti
- Flexibilta, samostatnosť, lojalita, precíznosť
- Prax v obchodnej činnosti min. 3 roky
- Znalosti a prax zo slovenského stavebného trhu výhodou

Den Braven SK s.r.o. je jedným z najväčších lídrov na trhu v oblasti stavebníctva už od roku 1998 a stále rastie. Zabezpečuje veľkoobchodný predaj stavebnej chémie a komplexných systémových riešení v stavebníctve. S piatimi pobočkami na Slovensku a vlastným výrobným závodom spoločnosť dodáva výrobky kdekoľvek na území SR. Vďaka moderným laboratóriám priamo dohliada na vysokú kvalitu výrobkov. Den Braven SK ako zamestnávateľ si dáva záležať na spokojnosti a správnej motivácii svojich zamestnancov, vďaka ktorých talentu a schopnostiam môže firma naďalej rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2567442  Megjelentetés dátuma: 18.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou