Špecialista aplikačnej podpory

Démos trade s.r.o.

Miesto práce
Ostrava, Česko
Termín nástupu
02/2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša náplň práce po zaučení:
• podpora existujúcich procesov, udržiavanie a rozvoj firemných aplikačných systémov
• spolupráca na projekte implementácie nového ERP systému spoločnosti
• komunikácia s používateľmi a operatívne riešenie ich každodenných potrieb
• návrh možných riešení, odporučenia a aplikácia toho najvhodnejšieho
• takmer dokonalá znalosť jednotlivých podnikových procesov a prehľad o súvislostiach v prípade komplexnejších aplikácií a SW
• konfigurácia a nastavovanie parametrov podnikových IS, testovanie riešení vrátane nadväznosti na iné aplikácie
• riešenie problémov a technických záležitostí s dodávateľmi softvéru
• školenie užívateľov, prípadne tvorba a úpravy dokumentácie, návodov a manuálov

• celý rad benefitov si budete môcť sami vybrať prostredníctvom našej Cafeterie (ročne 5000 Kč)
• 3 dni Sick Day
• týždeň dovolenky navyše
• stravné lístky v hodnote 90 Kč
• príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie po ročnom pôsobení vo firme
• firemné vzdelávanie
• firemné akcie a teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

• znalosť SQL, schopnosť pracovať s dátami – dohľadať si ich, prepojiť a analyzovať
• AJ aspoň na pasívnej úrovni (komunikácia prebieha väčšinou prostr.emailu)
• skúsenosti s nastavovaním parametrov podnikových informačných systémov a znalosti firemných procesov
• technické, logické a analytické myslenie, systematický prístup k práci
• samostatnosť, zodpovednosť, dobré komunikačné zručnosti
• pozitívny prístup – niekoho kto nehľadá prekážky ale riešenia – možno aj nekonvenčné
• v neposlednej rade tiež nadšenie, proaktivu a chuť učiť sa nové veci

Démos trade, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou Démos trade a.s. Ostrava. Spoločnosť sa zaoberá predajom materiálov pre interiérovú tvorbu. V ponuke sú výrobky špičkových svetových výrobcov a aj vlastných značiek. Predaj je realizovaný prostredníctvom siete obchodných pobočiek vybavených vlastným skladovým hospodárstvom. Obchodné strediská pokrývajú distribúciou prakticky celé územie Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4024469  Megjelentetés dátuma: 23.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac