Predajca Žilina - dohoda

Démos trade s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 8516/41c, Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.08.2018
550 € Spoločnosť k uvedenej základnej mzde vypláca aj osobné ohodnotenie a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj tovaru
- príjem objednávok telefonicky, emailom a ich zadávanie do informačného systému
- aktívny predaj a komunikácia so zákazníkmi, dopravcami
- jednozmenná prevádzka, voľné víkendy a sviatky, pracovná doba PO-PIA 7:00 - 15:30 /podľa dohody/

- vzdelávanie

- spoločnosť je pripravená mzdu navýšiť s ohľadom na vývoj trhu, vývoj rastu miezd a skúsenosti kandidáta
- pracovná zmluva na dobu určitú /zástup pri dlhodobej pracovnej neschopnosti/
- vhodné pre študentov posledných ročníkov VŠ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené SŠ vzdelanie
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- znalosť práce s PC

Démos trade, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou Démos trade a.s. Ostrava. Spoločnosť sa zaoberá predajom materiálov pre interiérovú tvorbu. V ponuke sú výrobky špičkových svetových výrobcov a aj vlastných značiek. Predaj je realizovaný prostredníctvom siete obchodných pobočiek vybavených vlastným skladovým hospodárstvom. Obchodné strediská pokrývajú distribúciou prakticky celé územie Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3446003  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 550 € Spoločnosť k uvedenej základnej mzde vypláca aj osobné ohodnotenie a prémie