Regionálny manažér obchodu Západ

Démos trade s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zaškolení budete mať na starosti:
- Riadenie aktívnej obchodnej politiky obchodnými manažérmi v pridelenom regióne
- Riadenie prevádzok po obchodnej aj logistickej stránke prostredníctvom vedúceho strediska
- Vykonávanie aktívnej obchodnej politiky u vybraných zákazníkov
- Analyzovanie výkonu a odborná podpora obchodných manažérov
- Dohľad nad systematickým monitoringom cien konkurencie
- Dohľad a podieľanie sa na vymáhaní pohľadávok
- Zisťovanie marketingových informácií z trhu
- Vykonávanie pravidelných mesačných prognóz obratov a marže
- Vytváranie ročného plánu

Konkrétne benefity:
- Mobilný telefón, notebook, služobný automobil aj na súkromné účely
- Stravné lístky sú u nás samozrejmosťou
- Príspevok da doplnkové dôchodkové poistenie
- Práca z domu

Informácie o výberovom konaní

Čo ponúkame my Vám:
- Samostatnú, kreatívnu náplň práce s veľkým priestorom na sebarealizáciu
- Príležitosť aktívne sa podieľať na zmenách
- Možno to znie ako fráza, ale zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti nie je na zahodenie
- Za odvedenú prácu Vás náležite odmeníme
- Podporíme Vás vo Vašom profesijnom a osobnom rozvoji
- Umožníme Vám kariérny postup podľa vašich preferencií a schopností
- Termín 1. kola výberového konania 23.1.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, marketingové, alebo obchodné zameranie

Vodičský preukaz

B

Potrebujeme kolegu, ktorý:
- Absolvoval strednú alebo vysokú školu technického, marketingového alebo obchodného zamerania
- V minulosti viedol obchodný tím
- Má preukázateľnú obchodnú prax
- Je flexibilný, efektívny, komunikatívny (prípadne aj v angličtine) a vie vyjednávať
- S prehľadom ovláda MS Office
- Pracuje samostatne a zodpovedne
- Je aktívny vodič

Démos trade, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou Démos trade a.s. Ostrava. Spoločnosť sa zaoberá predajom materiálov pre interiérovú tvorbu. V ponuke sú výrobky špičkových svetových výrobcov a aj vlastných značiek. Predaj je realizovaný prostredníctvom siete obchodných pobočiek vybavených vlastným skladovým hospodárstvom. Obchodné strediská pokrývajú distribúciou prakticky celé územie Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3263174  Megjelentetés dátuma: 7.12.2017