Obchodný zástupca

DEMIFOOD spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Mesto Nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 600 EUR/mesiac600 + provízia, vysvetlíme na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v segmente HORECA, starostlivosť o existujúcich zákazníkov, získavanie a spracovanie informácií. Spracovanie ponúk a akcií, práca s marketingovými akciami. Obchodník sa bude pohybovať po pridelenom regióne, je však nutná každodenná dochádzka do priestorov podniku v Novom Meste nad Váhom.

Zaujímavá práca s neobmedzenou možnosťou kariérneho a platového rastu. Komunikácia s novými ľudmi, organizácia vlastného času, samostatnosť.

Výberové konanie sa uskutoční v priestoroch spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov. Pri zasielaní CV berte prosím do úvahy, či dokážete z miesta Vášho bydliska dochádzať denne do priestorov podniku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nie je podstatné, hľadáme obchodníka

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme aktívneho obchodníka, ktorý chce byť úspešný. Obchodníka, ktorého baví komunikácia s ľudmi, ktorý dokáže vnímať potreby zákazníka a vie s nimi pracovať. Obchodník bude pracovať s cenami, vytvárať a používať rôzne marketingové nástroje. Precíznosť a vzťah k zákazníkom je nutný základ, všetko ostatné sa dá naučiť.

Spoločnosť DEMIFOOD spol. s r.o. pôsobí na trhu viac ako 25 rokov.
Zaoberá sa predajom a distribúciou potravinárskeho tovaru v segmente HORECA, teda vývarovne, reštaurácie, DSS a podobne.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2637786  Megjelentetés dátuma: 4.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 600 EUR/mesiac600 + provízia, vysvetlíme na pohovore