PHP programátor / vývojár full time home office

Deluxtrade Europe s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1000+ Eur, a k tomu zaujímavý výkonnostný bonus podľa skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného, pracovitého a HLAVNE SKÚSENÉHO PHP PROGRAMÁTORA, ktorý sa bude podieľať na agilnom vývoji zaujímavých aplikácií celý čas z pohodlia svojho domova.

Medzi hlavnú náplň práce patrí:

* vývoj web aplikácií hlavne v PHP a SQL (POŽADOVANÁ POKROČILÁ ÚROVEŇ)
* objektovo-orientované programovanie agilnou metódou
* realizovanie vývoja MVC (Model View Controller) architektúrou
* využívanie Bootstrap, JavaScript spolu s jQuery a AJAX-om
* aktívne využívanie distribuovaného systému riadenia revízií GIT
* vývoj zaujímavých aplikácií s veľkým potenciálom rastu
* práca na medzinárodných projektoch
* tvorba analýz a návrhov riešení

+ MOŽNOSŤ PRACOVAŤ CELÝ PRACOVNÝ ČAS Z HOME OFFICE !
+ práca v kreatívnom kolektíve
+ maximálne voľný priestor na kreatívne riešenia úloh
+ možnosť profesného aj osobného rastu
+ neformálna atmosféra a práca v tíme

Životopis odoslať v slovenskom jazyku. Hľadáme SKÚSENÉHO PROGRAMÁTORA!

Všetkým uchádzačom o prácu vopred ďakujeme za odoslanie životopisu, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

aplikovaná informatika, IT, informačné technológie, programovanie, OOP, MVC, PHP, SQL, JavaScript, CSS, IoT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
SQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
AJAX - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POKROČILÁ ÚROVEŇ
* OOP
* MVC
JE NUTNOSŤ!

Uvítame:
* skúsenosti z väčšími projektami
* prax v odbore
* skúsenosť práce s frameworkom

Požadujeme:
* vysoké pracovné nasadenie
* orientáciu na výkon
* spoľahlivosť

Kreatívna a dynamická softvérová spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti vývoja softvéru na mieru. Prioritou spoločnosti je dlhodobá spolupráca a udržiavanie vzťahov s klientmi pri tvorbe individuálnych softvérových riešení. Našim klientom ponúkame komplexnú podporu IT riešení.
ID: 3749350  Megjelentetés dátuma: 28.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1000+ Eur, a k tomu zaujímavý výkonnostný bonus podľa skúseností.