Interný koordinátor predaja pre Francúzsko

Deltrian Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zákazníkov, telefonický a osobný kontakt s klientmi
- urdžiavanie obchodných vzťahov
- vytváranie cenových ponúk, bezprostredný kontakt s klientmi
- vedenie obchodnej administratívy
- sledovanie a plnenie zákazníckych požiadaviek a riešenie problémov
- poskytovanie technického poradenstva
- samostatné riešenie obchodných prípadov

- Samostatná práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Profesionálny rast a možnosť sebarealizácie
- Priateľský a kooperujúci tím
- Dobré finančné ohodnotenie

V prípade záujmu, nám zašlite Váš štrukturovaný životopis v slovenskom a vo francúzskom jazyku spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov.
Bez odoslania elektronického súhlasu o spracúvaní osobných údajov nemôžete byť zaradený do procesu výberového konania.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Podmienkou je aktívna znalosť Francúzskeho jazyka; anglický príp. iný jazyk výhodou
- Prax v oblasti obchodu výhodou
- Dynamická osobnosť, asertivita, flexibilita
- Negociačné a prezentačné zručnosti
- Ochota sa ďalej vzdelávať
- Samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Využite príležitosť pracovať v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou filtračných materiálov a komponentov. Spoločnosť Deltrian Slovakia je dcérskou spoločnosťou Deltrian International so sídlom v Belgicku, ktorá pôsobí na európskom trhu už viac ako 55 rokov.
Spoločnosť, ktorá v súčasnosti sídli v novo-vystavanom výrobnom areáli v Kežmarku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2335600  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 900,- €