Údržbár / servisný technik

Deltrian Slovakia, s.r.o.

Weinova 1, 060 01 Kežmarok, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Údržba strojov a ich zariadení, mechanických, elektrických a hydraulických častí /preventívna a operatívna/
Zodpovednosť za optimálny chod strojov a zariadení
Nastavenie parametrov výrobných strojov, výmena nástrojov v strojovom zariadení
Komunikácia s dodávateľmi strojov a servisných prác, objednávanie náhradných dielov
Inštalácia elektrických strojov a prístrojov, ich riadiacich mechanizmov
Diagnostika a odstránenie porúch

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Profesionálny rast a možnosť sebarealizácie
- Priateľský a kooperujúci tím
- Dobré finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

SŠ s maturitou
Prax na pozícii min. 3 roky
SERVISNÝ TECHNIK, ELEKTROTECHNIK
Vyhláška 718/2002 Z.z., min. §22
Technické myslenie a cítenie
Bezúhonnosť
Pokročilá znalosť práce s PC
Aktívna znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka výhodou

Využite príležitosť pracovať v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou filtračných materiálov a komponentov. Spoločnosť Deltrian Slovakia je dcérskou spoločnosťou Deltrian International so sídlom v Belgicku, ktorá pôsobí na európskom trhu už viac ako 55 rokov.
Spoločnosť, ktorá v súčasnosti sídli v novo-vystavanom výrobnom areáli v Kežmarku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2094010  Megjelentetés dátuma: 14.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou