Stavbyvedúci v elektrotechnike/projektový manažér

DELTECH, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 Eur brutto + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie prípravy realizácie konkrétnej zákazky v jej jednotlivých fázach
- Plánovanie zdrojov , organizovanie a riadenie zdrojov zákazky tak, aby bol zrealizovaný produkt v stanovenom čase a kvalite za plánované náklady.
- Projektové riadenie od začiatku zákazky až po jej odovzdanie investorovi, kolaudačné konanie

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Motivujúce pracovné prostredie, spolupráca s odborníkmi v oblasti technológií tunelov, diaľnic, telekomunikačných technológií, priemyslu.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie( základná zložka mzdy + štvrťročné prémie + podiel na dosiahnutom HV
- Osobný automobil, notebook, mobilný telefón, vlastné pracovné miesto v kancelárii
- Vzdelávacie aktivity, školenia, výstavy

Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať na :
[email protected], poprípade na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika a energetika, vyhláška 508/2009 Z. z. min.§ 22

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
HELIOS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Schopnosť čítať technickú a projektovú dokumentáciu
- Technické a analytické myslenie
- Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita, kolegiálnosť
- Ochota cestovať, pracovať v tíme
- Anglický jazyk výhodou( nie podmienkou)
- doklad o bezúhonnosti - odpis z registra trestov

Spoločnosť s 30 ročnou tradíciou, podnikajúca v oblasti komplexnej ochrany majetku, informačných a komunikačných technológií. Zastrešujeme kompletné riešenia elektroinštalácií a zabezpečovacích systémov pre komerčné, rezidenčné, historické, priemyselné a logistické objekty a stavby, od vypracovania projektu cez dodávku a realizáciu až po servis. Oblasti pôsobenia sú hlavne doprava, bezpečnosť a telekomunikácie

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3577503  Megjelentetés dátuma: 14.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 Eur brutto + osobné ohodnotenie