Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Farmaceut

DELTAFAR, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 200 EUR/mesiacmzda bude individuálne dohodnutá podľa seniority uchádzača, mesačné odmeny, + príplatky absolventi - základná hrubá mzda od 800 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výdaj liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych
pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- Objednávanie a naskladňovanie sortimentu lekárne;
- Sledovanie správnosti uskladnenia liekov;
- Spracovanie receptov pre zdravotné poisťovne;
- Poskytovanie poradenstva klientom lekárne
- Kontrola skladových zásob
- Poskytovanie súčinnosti pri marketingových aktivitách zamestnávateľa

- podpora vzdelávania (školenia, e-learning kurzy a iné)
- odmeny, ako motivačná zložka ku mzde
- zamestnanecké zľavy
- zaujímavé motivačné súťaže
- motivujúci systém odmeňovania v závislosti na výsledkoch
- stravné lístky

V našej lekárni dáme priestor nielen skúseným zamestnancom, ale uplatnenie ponúkame aj čerstvým absolventom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborná zdatnosť, samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, ústretovosť, lojálnosť, pozitívne myslenie, komunikatívnosť, ľudský a aktívny prístup k zákazníkovi, zameranie na cieľ a dosahovanie výsledkov.

Spoločnosť DELTAFAR, s.r.o je členom družstva Vaša lekáreň a v súčasnosti prevádzkuje tri lekárne v Košiciach a vo Vranove nad Topľou
Záleží nám na našich zamestnancoch, vážime si ich a podporujeme ich ďalší odborný rozvoj a profesionálny rast. Nájdete tu záujem, porozumenie a ústretový, ľudský prístup.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4022584  Megjelentetés dátuma: 19.1.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac