Obchodný/ Farmaceutický reprezentant OTC

DELTA MEDICAL s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
október 2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiachodnotenie základné + prémiové

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DELTA MEDICAL hľadá na pozíciu pre krajské mesta BA, TT, NR, TN, ZA, BB, KE, PO aktívneho a komunikatívneho obchodníka. Predchádzajúca prax vo farma biznise nie je podmienkou, prax v obchode je výhodou. Pozícia je pre uchádzačov na živnosť.
Náplň práce:
- plnenie predajných cieľov vo zverenom regióne
- vynikajúce plánovanie, riadenie aktivít a predaja
- rozbeh nových produktov
- rozvíjanie a upevnenie vzťahov s partnermi
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- zameranie: Lekárne, Dr., Maloobchod
- organizovanie seminárov, vedenie agendy
- oblasť pôsobenia je v krajských mestách Slovenska

- perspektívne zamestnanie v zabehnutej spoločnosti
- motivujúce hodnotenie/ základné + prémiové
- služobný automobil aj na súkromné účely, mobil, pc
- práca s originálnymi produktami
- neustály rast a vzdelávanie
- možnosť kariérneho rastu

V prípade Vášho záujmu o inzerovanú pozíciu, zašlite svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis na nižšie uvedený link. Podmienkou je práca na živnosť.
Ak Váš profil bude zodpovedať požiadavkám na inzerovanú pozíciu, radi sa s Vami stretneme osobne. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na pozícii obchodného reprezentanta
- flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
- dynamická a komunikatívna osobnosť
- perfektný time management
- samostatnosť a spoľahlivosť
- orientácia na cieľ

OTC spoločnosť s originálnymi produktami. Pôsobenie spoločnosti je zamerané na lekárne, veľkoobchod a maloobchod. Portfólio produktov spĺňa najnovšie trendy a požiadavky v oblasti súčasnej farmácie, medicíny a zdravej výživy.
ID: 3312147  Megjelentetés dátuma: 22.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac