Umývačka riadu v reštauračných zariadeniach

DELTA EN PLUS s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Termín nástupu
25.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čistiace a upratovacie práce v rešturácii. Umývanie použitého riadu v reštauračných zariadeniach.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Vodičský preukaz a aktívny vodič - nutné.
Zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita, spoľahlivosť, precíznosť, dochvíľnosť.

• BTS - Bezpečnostotechnické služby
• Služby na úseku BOZP – BT bezpečnostný technik, ABT autorizovaný technik
• Služby na úseku OPP – TPO technik požiarnej ochrany
• Odpadové hospodárstvo – životné prostredie, CO civilná ochrana
Upratovacie a čistiace práce
Sprostredkovanie obchodu a činností
-Stavebné práce
-Elektrotechnické práce
-Strojárske práce
-Zváračské práce

Tel.: 0905 654 746
[email protected]
Naša spoločnosť ďalej zabezpečuje a dodáva komplexné služby v oblasti BOZP : ODBORNÉ ŠKOLENIA -VVZ
Oprávnenia vydané NIP a Revízie VTZ odbornými pracovníkmi vydané OPO - TI
Práce vo výškach, Lešenári, Obsluha motorových vozíkov, Obsluha stavebných strojov, Obsluha TNS, Obsluha
zdvíhacích zariadení, Viazači bremien, Obsluha El. zariadení §21-§23, Školenie o poskytovaní prvej pomoci.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2590336  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou