JIT Nákupca

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou, asap
900€ a viac podľa skúseností kandidáta + mesačná výkonnostná zložka 15% - 25% podľa aktuálnej mesačnej výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia činností spojených so zabezpečením JIT materiálu pre výrobu
  • aktívna kooperácia s dodávateľmi – osobné návštevy, dohľad nad JIT procesom, nápravné opatrenia a nastavenia akčných plánov, vyjednávanie dodacích termínov a podmienok s dodávateľmi
  • koordinácia plánovania pre JIT výrobu
  • aktívne vyhľadávanie potenciálnych zdrojov, second source, rokovanie s dodávateľmi
  • uzka spolupraca s R&D – design changes, cost saving, utilizacia nakupovaneho
materialu
  • plnenie operatívnych úloh
  • práca so systémom SAP
  • spracovávanie cenových ponúk, objednávok – ich zavedenie do systému
  • komunikácia s preddefinovanými dodávateľmi, riešenie vzniknutých problémov, vyjednávanie v prípade problémov
  • zabezpečenie mesačných/štvrťročných obchodných stretnutí s dodávateľmi
  • výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj podľa interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel alebo postupov definovaných pre túto pozíciu

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,technické,strojárske,ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

  • stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie, orientácia na techniku výhodou
  • komunikačná znalosť anglického jazyka
  • znalosť práce s počítačom – MS Office, Outlook; SAP výhodou
  • znalosť procesu plánovania materiálu, nákupu a plánovania výrobnej spoločnosti
  • precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, komunikačné zručnosti
  • znalosť štruktúry produktov a kusovníkov
  • skúsenosť na pozícii nákupcu minimálne 1 rok

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 883068  Megjelentetés dátuma: 19.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900€ a viac podľa skúseností kandidáta + mesačná výkonnostná zložka 15% - 25% podľa aktuálnej mesačnej výkonnosti