Manažér servisu pre EMEA región

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap
2 000 EUR/mesiaczákladná zložka 2000€ a viac podľa skúseností kandidáta + KPI bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 hlavný predstaviteľ kvality pre TPS produktovú radu a kontaktná osoba pre zákazníkov, servisných partnerov, obchodníkov v regióne EMEA
 koordinácia na kvalitu a servis orientovaných aktivít medzi výrobnými závodmi, oddeleniami obchodu, zákazníkom, partnermi, servisom a produktovými manažérmi
 zodpovednosť za nastavenie, zefektívňovanie a rozvoj servisných produktov, procesov a opráv pre EMEA región
 sledovanie nákladov a výnosov a optimalizácia servisných aktivít za účelom zvyšovania ziskovosti servisu
 zodpovednosť za budovanie servisnej siete v EMEA regióne (ASP, ARC, logistika)
 riešenie reklamácií a požiadaviek týkajúcich sa kvality v širšom význame od zákazníkov (napr. certifikácie) a podpora partnerov a obchodných oddelení
 príprava podkladov týkajúcich sa kvality pre tendre (CSR, enviroment, safety ...)
 účasť na stretnutiach so zákazníkmi a partnermi v regióne EMEA podľa potreby a požiadaviek
 aktívna účasť na zákazníckych auditoch
 reporting za oblasť kvality a servisu, analýza dát, príprava a realizácia akčných plánov
 participácia na rozvoji servisu pre ďalšie produktové rady
 participácia na plnení ďalších úloh týkajúcich sa kvality a plnenia zákonných požiadaviek v kompetencii servisnej organizácie
 podpora v rámci operatívnych úloh

stabilná a perspektívna práca
zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
zodpovedajúce finančné ohodnotenie
športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka
dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
možnosť osobného a profesijného rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú očakávané požiadavky, hlavne technického smeru a skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Servis, kvalita

 vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
 znalosť produktov z oblasti zdrojov napájania
 znalosti z oblasti manažérstva kvality
 znalosť procesov a postupov v rámci zabezpečenia servisu výrobkov podmienkou
 plynulá znalosť anglického jazyka
 znalosť práce s počítačom MS Office, SAP výhodou
 precíznosť, presnosť, samostatnosť, analytické myslenie
 skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 3 roky

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 4019923  Megjelentetés dátuma: 13.1.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac