Vedúci oddelenia nákupu

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za riadenie, udržiavanie a zlepšovanie materiálových procesov na oddelení nákupu výrobnej časti
  • organizácia činností spojených so zabezpečením priameho materiálu pre výrobu
  • organizácia činností spojených so zabezpečením režijného materiálu a služieb
  • zodpovednosť za optimalizáciu materiálových tokov a efektívne využívanie zdrojov
  • práca so systémom SAP, vyhodnocovanie a spracovávanie cenových ponúk, objednávok
  • zber a analýza dát v spojitosti s chodom oddelenia a následná tvorba reportov
  • komunikácia s dodávateľmi, vedenie rokovaní a dohadovanie zmluvných podmienok
  • vedenie a školenie podriadených
  • kooperácia s ostatnými oddeleniami a Delta závodmi vo svete
  • účasť a/alebo vedenie špeciálnych projektov podľa požiadaviek nadriadeného
  • výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj podľa interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel alebo postupov definovaných pre túto pozíciu

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • športové aktivity zdarma, kurz anglického jazyka
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

  • stredoškolské vzdelanie alebo vysokoskolske vzdelanie, orientácia na elektrotechniku výhodou
  • plynulá znalosť anglického jazyka
  • znalosť práce s počítačom- MS Office, Outlook, znalosť práce v SAP
  • znalosť procesu nákupu a plánovania výrobnej spoločnosti
  • precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, manažérske a komunikačné zručnosti
  • skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 3 roky

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 1141198  Megjelentetés dátuma: 4.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, asap