Obchodný zástupca

Delta Agro s.r.o.

Miesto práce
Maťovské Vojkovce-Maťovce
Termín nástupu
02.01.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a účasť na obchodných rokovaniach, uzatváranie zmluvných podmienok
- vyjednávanie cien a komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi
- spolupráca s nákupcami komodít
- prieskum a analýza trhu v rámci daného segmentu
- vyhľadávanie nových obchodných možností
- reportovanie výsledkov
- kúpa a predaj poľnohospodárskych komodít (kukurica, sója, ... )
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- overovanie správnosti faktúr, vypracovanie kúpno predajných zmlúv
- sledovanie výšky stavu zásob

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania nám prosím pošlite žiadosť a životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie poľnohospodárskeho smeru, agronómia, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie poľnohospodárskeho smeru
- obchodné myslenie, orientácia na vzťahy
- znalosť iného jazyka výhodou
- schopnosť prepájať informácie
- flexibilita, spoľahlivosť
- ochota pracovať
- odolnosť voči stresu, schopnosť zvládať rôzne pracovné zaťaženie
- logické myslenie
- schopnosť riešiť problémy
- schopnosť pracovať v kolektíve rýchle a pod tlakom, dôsledný prístup k pracovným úlohám
- zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť

Medzinárodný nákup a predaj poľnohospodárskych komodít. Skladovanie, sušenie, čistenie vlastného tovaru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3390102  Megjelentetés dátuma: 3.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac