Account manager - fashion area 1000 € fix + provízie

Delor SLOVENSKO, s. r. o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie nových klientov, prezentácia produktov a služieb spoločnosti
Zisťovanie potrieb zákazníka, riešenie štandardných aj zložitejších obchodných prípadov
Vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi
Telefónny marketing a reporting
Osobné konzultácie a poradenstvo v oblasti odievania v obchodnom styku
Udržovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
Administratívne spracovanie zákaziek
Účasť na poradách či školeniach v Prahe

Veľmi zaujímavé ohodnotenie, bonusy, provízie z predaja
Vzdelávacie kurzy, školenia
Účasť na golfových turnajoch a iných podujatiach
Možnosť sebarealizácie a osobného aj profesijného rastu
Zaujímavá a nestereotypná práca s prestížnymi produktami

Ak Vás ponuka zaujala pošlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku na uvedený e-mail. Uvítame aj motivačný list a fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
Obchodný talent, cit pre módu a vysoké pracovné nasadenie
Silnú orientáciu na zákazníka a aktívny prístup ku zvereným úlohám
Príjemný vzhľad a kultivované vystupovanie na úrovni
NJ alebo AJ výhodou
Vzdelanie v oblasti módy výhodou, nie však podmienkou

Delor Slovensko je módna spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti odievania, ako je módne poradenstvo, šitie luxusných oblekov, kostýmov a košieľ na mieru a predaj módnych doplnkov.
ID: 3187592  Megjelentetés dátuma: 5.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: upresníme na osobnom pohovore