Robíme veci,
na ktorých záleží.
a bodka.

Študent na oddelení Poradenstva

Hľadáme študenta 3. alebo 4. ročníka vysokej školy, ktorý má chuť a motiváciu pracovať v medzinárodnej spoločnosti zameranej na poskytovanie služieb klientom.

Na našom oddelení Consultingu máš možnosť získať skúsenosti s poradenstvom pre súkromný aj verejný sektor v oblasti finančných transformácií, stratégií, ľudských zdrojov, ako aj informačných a komunikačných technológií.

Náplň práce:
• vyhľadávanie informácií a metodiky z rôznych interných a externých zdrojov a databáz,
• spracúvanie a analyzovanie dát od klientov,
• príprava záverečných správ, štatistík a podkladov pre manažérov,
• podpora pri hľadaní riešení a odhaľovanie možných rizík,
• úzka spolupráca s ostatnými členmi projektového tímu.

Ponúkame:
• medzinárodné prostredie,
• priateľský kolektív,
• komplexné a nepretržité vzdelávanie,
• praktické skúsenosti pre úspešný štart kariéry.
Požiadavky:
• študent 3. alebo 4. ročníka vysokej školy,
• záujem o oblasť consultingu,
• dobré komunikačné a písomné zručnosti v slovenčine aj v angličtine,
• výborné počítačové schopnosti (MS Word, MS Excel, Power Point),
• schopnosť analyzovať a riešiť problémy a preniknúť do ich podstaty,
• zodpovednosť pri plnení úloh, zmysel pre detail a dôslednosť,
• orientácia na klienta.

Pošli svoj životopis
ID: 1803607  Megjelentetés dátuma: 17.11.2016