Servisný technik

DELNET SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská, Trenčín
Termín nástupu
01.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 950 EUR/mesiac+ individuálne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba, servisné zásahy IT techniky (PC, servre, LAN, periférne zariadenia ako napr. tlačiarne, kopírky, modemy, skenery, video konferenčná technika)
- inštalácia operačných systémov a rôznych SW aplikácií
- profylaktika HW a SW
- diagnostika a oprava IT zariadení
- upgradovanie HW
- reinštalácia a konfigurovanie SW
- údržba komplexných IT systémov
- zabezpečenie bezporuchovej prevádzky u klientov

- motorové vozidlo
- mobilný telefón
- motivujúce pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

- motivačný list a životopis v slovenskom jazyku
- súhlas so spravovaním osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy
Klient/server administrácia - Základy
Administrácia Microsoft SQL Server - Základy
UNIX/Linux - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- dôslednosť
- flexibilita
- tímová práca
- nefajčiar

Sme stabilným a spoľahlivým dodávateľom informačných technológií s dlhoročnými skúsenosťami a vynikajúcim technickým zázemím, ale predovšetkým s erudovanými a školenými odborníkmi v oblasti informačných technológií. Hlavnou oblasťou, ktorej sa venuje naša spoločnosť je outsourcing ICT, prevzatie plnej zodpovednosti za chod spoločností po stránke informačných technológií. Tieto služby ponúkame hlavne malým a stredným firmám, ktoré nezamestnávajú vlastného IT správcu. Neoddeliteľnou súčasťou outsourcingu je starostlivosť o servery. Službu starostlivosti o servery poskytujeme bez rozdielu na veľkosť - správu serverov zabezpečujeme v plnom rozsahu, alebo len ako konzultačné služby, kde sa o správu stará správca zákazníka, ktorý nás kontaktuje len pri odbornejších úkonoch.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3759519  Megjelentetés dátuma: 30.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 950 EUR/mesiac+ individuálne bonusy