1 200 EUR
Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaná mzda (brutto)
Minimálna fixná zložka 840 EUR + variabilná zložka 360 EUR

Moje začiatky na oddelení predaja v Dell

Orientačná celková mzda (brutto)
1 200 EUR

Dell začal pôsobiť na Slovensku v januári 2003 a už 15 rokov sa neustále rozrastáme. Začali sme ako centrum pre predaj a podporu nemecky hovoriacich zákazníkov a postupne sme sa okrem iného transformovali z európskeho obchodného centra na finančné centrum podporujúce celý EMEA región (Európa, Stredný Východ a Afrika).

Momentálne na Slovensku pôsobíme ako globálne obchodné centrum poskytujúce širokú paletu globálnych služieb v oblasti IT, financií, marketingu, predaja, technickej podpory a podpory podnikových operácií v globálnom meradle.

Sme tretím najzamestnávateľom za rok 2018. Podľa nedávnej ankety spoločnosti Profesia, sme tretím najzamestnávateľom v kategórii Centier zdieľaných služieb na Slovensku. Pridajte sa k nášmu tímu a presvedčte sa sami.

Kľúčové zodpovednosti

Naši predajcovia sú hnacou silou spoločnosti Dell. Dennodennou komunikáciou so súkromnými a firemnými zákazníkmi postupne zvyšujeme podiel na trhu firmy Dell v Európe. Či už stálym, alebo novým zákazníkom radíme pri výbere vhodných hardwarových, softwarových a servisných riešení. Inside Sales je rýchlo rastúce a neustále sa rozvíjajúce oddelenie. Ak ťa zaujíma svet IT a stereotypná práca ťa nudí, Inside Sales Team v Bratislave je to pravé miesto pre teba.

Minulý týždeň som mal osobný pohovor v spoločnosti Dell. Na recepcii ma privítali dvaja sympatickí manažéri. Rozhovor sa niesol vo veľmi priateľskom duchu a mal som možnosť spýtať sa všetko, čo ma zaujímalo. Prekvapilo ma, že Dell už nie je callcentrum ako som si myslel, ale funguje ako globálne biznis centrum. Z hardwarovej spoločnosti sa Dell prepracoval na svetového IT lídra s komplexnými riešeniami pre svojich zákazníkov, čo ma milo prekvapilo! Z pohovoru som mal dobrý pocit, aj keď nie som žiadny IT-čkár.
Po pár dňoch mi zavolali z Dellu a oznámili mi, že som bol na pohovore úspešný najmä vďaka komunikatívnosti v nemeckom jayzku a chuti učiť sa. Veľmi som sa potešil a výbornú ponuku som hneď akceptoval. Dostal som tiež informácie, čo sa bude diať pred nástupom a aj v deň nástupu.
Dnes je deň D! Začínam pracovať v Dell ako predajca. Po vstupe do budovy ma ohromilo množstvo nováčikov, ktorí čakali spolu so mnou. Presne o 9:30 si nás vyzdvihli kolegyne z HR, ktore nám predstavili celú firmu vo forme zaujímavej prezentácie. Ani som sa nenazdal a už si pre mňa prišiel môj manažér. Predstavil ma budúcim kolegom, pričom ma veľmi oslovila priateľská atmosféra. Koučovia a tréneri, som celý Váš...
Dnes mi končí skúšobná doba, mám naplánovaný ďalší rozhovor so svojím manažérom. Som nervózny, ale zároveň sa aj teším, že som zvládol prvé tri mesiace. Istotu mi na začiatku dodala aj trojmesačná garancia platu, množstvo tímových akcií, súťaží, vtipných momentov a silnej podpory okolia. Najviac ma baví komunikácia v nemeckom jazyku priamo so zákazníkmi, zisťovanie ich potrieb a ponúkanie najvhodnejších riešení šitých na mieru. Je super, že keď sa mi darí, odzrkadluje sa to aj na vyššej výplate. Angličtina nie je moja silná stránka, ale vďaka príspevku na jazykový kurz som už aj na nej začal pracovať. Po práci si ešte stíham skočiť do fitka, ktoré je priamo v budove na 1. poschodí. Máme tu aj kaviarne a reštauráciu, čo mi veľmi vyhovuje.
Páči sa mi, že zákazníci sú tu skutočne na prvom mieste a rovnako tak sa cenia aj zamestnanci. Z kolegov sa postupne stávajú priatelia a po roku sa mi otvárajú ďalšie kariérne príležitosti. Nové technológie sa stali súčasťou môjho života a vďaka nim sa neustále rozvíjam. Myslím, že to tu môžem dotiahnuť ešte veľmi ďaleko.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Očakávame od predajcov:
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti
• Aktívnu znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom
• Dynamickú osobnosť s chuťou vzdelávať sa a profesne rásť
• Záujem o predaj v neustále sa rozvíjajúcom svete IT
• Orientáciu na zákazníka a výsledky
• Proaktívny a pozitívny prístup

Benefity

Viac o kariére a benefitoch.
ID: 3557954   Megjelentetés dátuma: 13.6.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Minimálna fixná zložka 840 EUR + variabilná zložka 360 EUR