Oblastný manažér

Delia potraviny, s.r.o.

Miesto práce
Švabinského 13, 851 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie pridelených obchodných prevádzok
- zodpovednosť za hospodárske výsledky zverených predajní
- riadenie, školenie a motivovanie vedúcich predajní a ostatných zamestnancov
- zabezpečovanie spokojnosti zákazníka, kvality obsluhy na predajni,
poradenstvo pre zákazníkov
- sledovanie cien, sledovanie trhu a vývoja konkurencie
- kontrola skladových zásob a výsledkov inventúr, optimalizácia skladových zásob
kontrola pokladničnej evidencie, evidencie dochádzky, evidencie prímu a
výdaja tovaru
- zodpovednosť za merchandising-výzdobu, promočné akcie
- kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru
- reporting vedeniu spoločnosti

- stabilné zamestnanie, v novej rozvíjajúcej sa Slovenskej spoločnosti
- perspektíva karierného rastu
- školiaci program pre danú pozíciu
- príjemné pracovné prostredie
- po zapracovaní služobný automobil
- výkonnostné prémie /mesačné/
- poukážka na nákup tovaru /kvartálne/
- príspevok pri sobáši a narodení dieťaťa
- navyše jeden deň voľna k rodinným udalostiam

Všetkým uchádzačom , ktorí prejavili záujem pracovať v našich predajniach ďakujeme.
Kontaktovať však budeme iba nami vybraných , ktorí budú najlepšie spĺňať zadané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-vedenie , motivovanie podriadených
-orientácia na výsledky
-odolnosť voči stresu
-pozitívne myslenie
-tímový hráč

Sme sieť maloobchodných predajní, ktorá chce byť čo najbližšie pri svojich zákazníkoch. Už 8 rokov sme medzi Vami a plníme vaše sny a predstavy o čerstvosti, dostupnosti potravín. Kľúčom nášho úspechu je rodinná atmosféra potravín, nový moderný, atraktívny formát a dobrá dostupnosť predajní. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať svoj talent a vedomosti.
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2696035  Megjelentetés dátuma: 3.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou