Kolega do tímu chlebíčkového bistra

Deli Catering s.r.o.

Miesto práce
Račianska 81, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

studená kuchyňa (výroba chlebíčkov a nátierok)
príprava cukrárskych výrobkov
udržiavanie čistoty na prevádzke

príjemný kolektív
možnosť dlhodobej spolupráce
zaškolenie
novo presťahovaná prevádzka pôsobiaca na trhu viac ako 8 rokov

plný úväzok - 8 hodinové pracovné zmeny (PO-PI) od 5:30 do 14:00 vrátane obednej prestávky (30 min) - voľné víkendy a sviatky (podmienené výučným listom/hygienickým minimom)

brigáda - 4 hodinové smeny (5:30-9:30) / (10:00-14:00) - prípadne dohodou

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis prostredníctvom portálu profesia, prípadne priamo na uvedenú emailovú adresu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Spoločnosť v oblasti gastronómie zameriavajúca sa na výrobu chlebíčkov a produktov studenej kuchyne v modernom prevedení s veľkým dôrazom na kvalitu a čerstvosť surovín.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3151118  Megjelentetés dátuma: 22.10.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac