Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Operátor výroby

DELFINGEN SK - Nitra s.r.o.

Miesto práce
Továrenská, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
4,65 EUR/hod.minimum 4,65€ , podľa skúseností úchádzača + príplatky a bonus min. 50 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu, ktorá by bola nielen nenáročná, ale aj vykonávaná v tichom a čistom prostredí?
Máme pre vás miesto! Ponúkame stabilné a seriózne zamestnanie.

Prijímame ľudí, ktorí majú zručné ruky a chuť naučiť sa niečo nové. Napríklad aj to, ako sa vyrobí hadička, cez ktorú tečie benzín či nafta.

Delfingen je firma, ktorá sa zaoberá výrobou plastových hadíc do automobilov akéhokoľvek druhu.

Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke, pracovná doba je :
05:50-13:50, 13:50-21:50, 21:50-05:50.

Práca je vhodná najmä pre ženy, ale nie je to podmienkou.

Pracuje sa v čistom, tichom a klimatizovanom prostredí, pracovná činnosť je nenáročná na fyzickú prácu - ľahké skladanie dielov, formovanie a iná úprava hadíc + kontrola a balenie hotových výrobkov.

- príspevok na stravu nad rámec zákona
- bonus za odpracované roky
- variabilná zložka mzdy
- dochádzkový bonus štvrťročný
- nováčikovský bonus 50 Eur
- zákonné príplatky
- príplatky za víkend nad rámec zákona
- pravidelné prehodnocovanie mzdy

Konkrétne pracovné podmienky a mzdové ohodnotenie budú prejedané počas osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zmyslel pre zodpovednosť za výrobok a používané zariadenia (stroje, nástroje)
zmysel pre tímovú prácu
spoľahlivosť
samostatnosť,
manuálna zručnosť

Zahraničná rodinná firma, pôsobiaca a v automobilovom priemysle, zameraná na výrobu plastových palivových hadíc a hadíc na ochranu káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3973881  Megjelentetés dátuma: 26.1.2023  Alapbér (bruttó): 4,65 EUR/hod.