Účtovník

DEKRET CONSULTING s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1/A, 821 08 Ružinov
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od predchádzajúcich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho DEKRET kolektívu hľadáme šikovného kolegu, ktorý by mal chuť nielen ukázať nám svoj potenciál, ale naďalej rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti v stabilnej spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude :
• komplexné spracovanie účtovnej agendy slovenských, prípadne zahraničných klientov vrátane kompletnej agendy DPH, DzMV
• komunikácia s klientmi, audítormi a finančnou správou
• interná administratíva

Ponúkame :
• prácu v príjemnom kolektíve
• stabilnú pozíciu s dlhodobou perspektívou
• možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
• pravidelné vzdelávanie, prístup k účtovným a daňovým portálom, pravidelný interný Spravodajca s najaktuálnejšími zmenami v zákonoch.
• využitie cudzieho jazyka, v prípade záujmu lekcie NJ priamo v priestoroch spoločnosti
• konzultácie s daňovým poradcom
• možnosť vlastnej sebarealizácie
• teambuildingové aktivity
• možnosť preplatenia 50% výdavkov na MHD

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis v SJ a NJ resp. AJ a motivačný list spolu s označením pozície na nižšie uvedenú e-mailovú adresu do 06.03.2020. Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po posúdení životopisov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• užívateľská znalosť systému Omega je výhodou
• znalosť účtovných predpisov a súvisiacej daňovej legislatívy je podmienkou
• priame, zrozumiteľné a príjemné vystupovanie
• dobré komunikačné schopnosti
• samostatná a nezávislá osobnosť, ktorá je zároveň aj tímovým hráčom
• záujem získavať nové skúsenosti a vedomosti v danej oblasti
• schopnosť prevziať zodpovednosť
Znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou.

Spoločnosti DEKRET poskytujú audítorské, účtovné, daňové a poradenské služby už od roku 2003. Náš profesionálny tím neustále rastie a my tak kontinuálne rozširujeme portfólio a zdokonaľujeme kvalitu poskytovaných služieb.

Za spoločnosťami DEKRET stojí vyše 20 rokov skúseností jej partnerov v oblasti účtovníctva, auditu a daňového poradenstva. Úspešné riešenia pre našich klientov zastrešuje profesionálny tím expertov, ktorých odborná znalosť domáceho a medzinárodného prostredia zaručuje kvalitu poskytovaných poradenských služieb. Ich široký záber im umožňuje prispôsobiť sa špecifickým požiadavkám tak domácich ako aj zahraničných klientov v závislosti od ich činnosti, veľkosti a oblasti pôsobenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3361352  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac