Účtovník

DEKRET CONSULTING s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1/A, 821 08 Bratislava-Ružinov, Bratislava
Termín nástupu
04.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné a komplexné spracovanie účtovnej agendy slovenských, prípadne zahraničných klientov vrátane kompletnej agendy DPH, Daň z motorových vozidiel
• Príprava a spracovanie daňovej agendy zahraničných a slovenských klientov daňovému poradcovi
• Komunikácia s klientmi, audítormi a finančnou správou
• Interná administratíva

• stabilná pozícia s dlhodobou perspektívou
• možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
• pravidelné vzdelávanie
• konzultácie s daňovým poradcom
• možnosť vlastnej sebarealizácie

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis v SJ a NJ resp. AJ s označením pozície na nižšie uvedenú e-mailovú adresu do 06.12.2016.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
OpenOffice.org Base - Základy
OMEGA - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• užívateľská znalosť systému Omega je výhodou
• znalosť účtovných predpisov a súvisiacej daňovej legislatívy je podmienkou
• priame, zrozumiteľné a príjemné vystupovanie
• dobré komunikačné schopnosti
• samostatná a nezávislá osobnosť
• schopnosť prevziať zodpovednosť
• znalosť nemeckého jazyka je výhodou

Spoločnosti DEKRET poskytujú audítorské, účtovné, daňové a poradenské služby už od roku 2003. Náš profesionálny tím neustále rastie a my tak kontinuálne rozširujeme portfólio a zdokonaľujeme kvalitu poskytovaných služieb.

Za spoločnosťami DEKRET stojí vyše 20 rokov skúseností jej partnerov v oblasti účtovníctva, auditu a daňového poradenstva. Úspešné riešenia pre našich klientov zastrešuje profesionálny tím expertov, ktorých odborná znalosť domáceho a medzinárodného prostredia zaručuje kvalitu poskytovaných poradenských služieb. Ich široký záber im umožňuje prispôsobiť sa špecifickým požiadavkám tak domácich ako aj zahraničných klientov v závislosti od ich činnosti, veľkosti a oblasti pôsobenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2833668  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou