Senior mzdový účtovník

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac(v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za komplexné spracovanie miezd pre niekoľko stoviek zamestnancov v rámci SR a ČR (výpočet miezd, zrážok zo mzdy, evidencia PN a OČR)
Komunikácia s personalistami jednotlivých pobočiek spoločnosti SR a ČR
Príprava a zasielanie výkazov, ELDP a komunikácia s príslušnými poisťovňami
Príprava štatistických výkazov a reportov
Vystavovanie potvrdení pre zamestnancov
Príprava ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov
Sledovanie legislatívnych zmien
Práca v SAP

Finančný bonus na nákup produktov spoločnosti
Flexibilná pracovná doba
5 dní dovolenky navyše a ďalšie benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Min. 3 ročná pracovná skúsenosť s komplexným spracovaním miezd pre niekoľko stoviek zamestnancov
Výborná znalosť príslušnej legislatívy v SR
Znalosť legislatívy v ČR výhodou
Znalosť práce v SAP HR module výhodou
Výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
Samostatnosť
Precíznosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4179919  Megjelentetés dátuma: 11.10.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac