SAP Security Consultant

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 000 EUR/mesiacmzda od 80.000 CHF / rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupráca a poradenstvo vo všetkých bezpečnostných
moduloch SAP (zabezpečenie systému SAP, autentifikácia a
autorizácia, dodržiavanie predpisov)
• Účasť na projektoch týkajúcich sa SAP Security (optimalizácia a
další vývoj bezpečnostných procesov v systéme SAP)
• Analýza, spracovanie problémov a servisných požiadaviek
• Navrhovanie a implementácia bezpečnostných modulov SAP

• Otvorená a aktívna kultúra chýb
• Top work life balance
• Zaujímave finančné ohodnotenie
• Po dohode možný home office

Informácie o výberovom konaní

[email protected]
Reagujte aj s nemeckým alebo anglickým životopisom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Práca je obsadzovaná pre švajčiarsku spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Security - Pokročilý

• Skúsenosti ako bezpečnostný konzultant SAP v náročnom IT
prostredí v oblasti autorizácií SAP
• Komplexné znalosti bezpečnosti SAP v prostredí systému SAP
(ERP, S / 4, Fiori)
• Nemecký jazyk alebo anglický jazyk na komunikačnej úrovni
• Praktické skúsenosti s riadením rizík a dodržiavaním
predpisov
• Dobré komunikačné schopnosti, tímový hráč

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4118739  Megjelentetés dátuma: 8.7.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 6 000 EUR/mesiac