Senior Network Administrator

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaisťovanie funkčnosti interných informačných systémov organizácie
Zodpovednosť za dodržovanie parametrov dostupnosti a kvality podľa definovaných SLA a OLA.
Analýzovanie efektívnosti informačného systému, jeho spoľahlivosť a výkonnosť.
Koordinácia vedenia príslušnej dokumentácie
Inštalácia a konfigurácia hw a sw PBX (upgrade, bezpečnosť), návrh a údržba topológie hlasových služieb
Konfigurácia a správa PBX externých zazmluvnených spoločností
Správa PBX (číslovací plán, prideľovanie klapiek, sledovanie voľných kapacít, licencie)
Inštalácia a správa systému ReDat, zriadenie nahrávanej linky a predanie užívateľovi do užívania, zaškolenie
Spoluúčasť na návrhoch architektúry siete a IT riešení
Konfigurácia a monitoring bezpečnostných prvkov siete
Zodpovednosť za plynulý chod infraštruktúry (voice, data) vrátane infraštruktúr externých spoločností v rámci zmluvných vzťahov a VIP lokalít
Podiel na transformačných projektoch spoločnosti
Zaisťovanie expertnej činnosti a koordináciu helpdeskových aktivít
Vykonávanie bežnej technickej a prevádzkovej údržby sieťových prvkov
Priebežná kontrola funkčnosti komponentov siete
Servisné úkony pri poruchách hardwaru na výpočtových zariadeniach
Priebežná a poruchová kontrola sieťových funkcií pracovných staníc PC a serverov
Poskytovanie technickej podpory pre používateľov PC v rámci spoločnosti aj v rámci zmluvných vzťahov s inými právnymi subjektmi
Správa a konfigurácia aktívnych sieťových prvkov
Správa proxy, Radius a Redir serverov
Správa externých DNS serverov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Expert
Administrácia Windows serverov - Expert
Administrácia LAN/WAN - Expert

Minimálne 5 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií
SŠ alebo VŠ – technický prípadne IT odbor
Prax z konfigurácie CISCO routrov a switchov
Znalosť protokolu TCP/IP (ethernet), optických a bezdrôtových technológií, VoIP
Znalosť dohľadových systémov (LAN / WAN)
Sieťové protokoly: TCP/IP, BGP, OSPF, RIP, EIGRP, MPLS, Ethernet
Znalosť Network security: NAT konfigurácia, Proxy server, Firewalls
Požadovaný CCNA level, CCNP/CCIP level výhodou
Skúsenosti Ubuntu, Debian, CentOS
Znalosti Fortinet, Checkpoint
Skúsenosti s Network design

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4069792  Megjelentetés dátuma: 27.4.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 600 EUR/mesiac