Manažér nákupu energií

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
3 000 EUR/mesiacfinálna výška dohodnutej mzdy je závislá od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za nákupy energetických komodít (zemný plyn, elektrina...) pre viacero spoločností
Pravidelná analýza cien plynu a ostatných energetických komodít
Negociácie zmlúv na dodávky energií
Sledovanie a pripomienkovanie právnych predpisov týkajúcich sa danej oblasti
Zastupovanie spoločnosti v styku s orgánmi štátnej správy
Príprava podkladov pre strategické rozhodovanie
Príprava reportingu a správ pre vedenie spoločností

Práca v stabilnej spoločnosti
Motivujúce finančné ohodnotenie
Variabilná zložka mzdy
Vianočný príplatok
Ostatné benefity budú komunikované pri osobných rozhovoroch

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

VŠ vzdelanie (ekonomika, obchod, technické smery)
Minimálne 5 ročné skúsenosti v oblasti nákupu energetických komodít
Prehľad v legislatíve, cenách...
Anglický jazyk – B2 (úroveň čítania, písania a komunikácie)
Argumentačné, vyjednávacie a prezentačné zručnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4034743  Megjelentetés dátuma: 17.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac