Špecialista pre výber sortimentu a tvorbu doplnkových služieb pre zákazníkov (FMCG)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za výber potravinového sortimentu pre sieť maloobchodných prevádzok po celej SR
Prispôsobenie sortimentu regionálnym požiadavkám retailového trhu
Úzka spolupráca s nákupným oddelením pri výbere sortimentu a veľkosti balení
Spolupráca s oddelením výrobkov vlastnej značky
Cenotvorba a odporúčanie cien pre maloobchodné prevádzky
Príprava vernostných programov pre zákazníkov (iba obsahová)
Vývoj a príprava doplnkových služieb pre zákazníkov na maloobchodných prevádzkach
Správa a analýza dát z pokladničných systémov
Určovanie pravidiel merchandisingu na jednotlivých prevádzkach

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Firemný automobil aj na súkromné účely
Ročný finančný bonus na nákup tovarov
Variabilná zložka mzdy
5 dni voľna nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Predošle viacročné skúsenosti v oblasti výberu potravinového sortimentu
Znalosti v oblasti doplnkových služieb, vernostných a bonusových programov pre zákazníkov.
Skúsenosti so spracovaním, analyzovaním a vyhodnocovaním dát (napr. ceny, predaje a pod.)
Aktívna znalosť anglického jazyka (schopnosť prezentovať a komunikovať na poradách)
Znalosť MS EXCEL – expert a ostatných nástrojov balíka Office

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4028415  Megjelentetés dátuma: 2.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac